У вчорашньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях Оргстурктура та Кадровий резерв.

Модуль «Організаційна структура»

  • Обмеження за даними типу Підрозділ для привілеїв роботи з оргструктурою компанії

В обмеженнях за даними типу Підрозділ реалізовано можливість делегувати управління оргструктурою. Тепер можна додавати адміністраторів регіональних бренчів, у яких локальні адміни можуть управляти користувачами та структурою компанії (підрозділів). Адміністратор, створюючи відповідну роль локального адміна, визначає також її привілеї. У рамках цих привілеїв локальний адмін – назвемо його “менеджер організації” – може заповнювати оргструктуру компанії, управляти довідником підрозділів, створювати нових співробітників, редагувати існуючих, etc. При цьому у “менеджера організації” не буде прав адміністратора, він може діяти лише виходячи з виданих йому привілеїв. Такі “менеджери” можуть бути відповідальними за актуалізацію інформації у своєму підрозділі, при цьому вони не будуть перетинатися та бачити чужі, не закріплені за ними підрозділи та їх співробітників.

Модуль «Кадровий резерв»

  • Новий конструктор Звіту для центру оцінки, який дозволяє створювати звіти щодо кандидатів

  • Можливість вибору автора звіту у конструкторі звіту для центру оцінки

  • Можливість публікації звіту та скасування публікації звіту для центру оцінки

Ряд нових можливостей у модулі Кадровий резерв спрямований на покращення функціоналу системи. Однією з таких можливостей — новий конструктор звіту з центру оцінки, який дозволяє формувати звіти по кандидатам.

Тепер, за підсумками проведених центрів оцінки, можна автоматично сформувати звіт щодо кожного центру за певним співробітником. Даний звіт міститиме всі оцінки, виставлені на протязі періоду оцінювання.

Автор звіту, у свою чергу, може додати Виявлену поведінку та свої рекомендації згідно з отриманими оцінками. Надалі є можливість вибрати автора звіту та опцію його публікації, використовуючи відповідний перемикач.

Після натискання кнопки Сформувати звіт — вся необхідна інформація буде доступна у новій вкладці у форматі PDF.

  • Діалогове вікно зарахування кандидата у кадровий резерв

Для зручності управління статусами Кандидатів та швидкого переміщення Кандидатів у Резервісти, було реалізовано безпосередню зміну статусу на сторінці Кандидата у кадровий резерв. Після вибору опції залишиться лише підтвердити зроблений вибір у спливаючому вікні. Надалі співробітник буде відображено у вкладці Резервісти.

  • Сторінка Інформація про кандидата в кадровий резерв

Додавання сторінки Інформація про кандидата у кадровий резерв зроблено з метою надання необхідної інформації кандидатам та їх керівникам. Тепер, після переходу до модуля “Кадровий резерв”, керівник може відкрити сторінку “Інформація для керівника”, де будуть перераховані його підлеглі зі статусами Кандидата або Резервиста на всіх етапах оцінки. Крім цього, йому буде доступна можливість рекомендації нових працівників.

Після переходу по підлеглому з’явиться сторінка Інформація про кандидата у кадровий резерв, яка, в тому числі, доступна і співробітнику на домашній сторінці модуля.

Виходячи з міркувань конфіденційності, цю сторінку ми зробили доступною лише самому співробітнику, його безпосередньому керівнику та координатору Кадрового резерву. На ній містяться такі особисті дані як Ім’я, Посада, Підрозділ, Кадровий резерв, Статус та Дата реєстрації співробітника. Крім іншого, на сторінці виводиться інформація про Участь у центрах оцінки та їх Результати.

  • Діалогове вікно надсилання результатів проходження центру оцінки

Тепер, у будь-який момент оцінки кандидатів, адміністратор може отримати актуальну інформацію про результати шляхом використання опції Повідомити про результати. Після підтвердження розсилки кандидати отримають повідомлення про результати, а їхні керівники, у свою чергу, отримають копії.

Більше про нові можливості та покращення системи, читайте у наших наступних релізах 🙂