В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Звіт “Статистика проходження тесту за підрозділами”
  • “Звіт про проходження елементів курсу”

Створено звіт “Статистика проходження тесту за підрозділами”. З його допомогою можна переглянути кількість та відсоток співробітників за підрозділами, які проходили обрані тести. У кожному рядку звіту виводяться дані щодо проходження обраного тесту працівниками певного підрозділу, з урахуванням застосованих фільтрів.

Для його побудови необхідно в боковому меню клікнути на пункт Звіти/Статистика проходження тесту за підрозділами. На вкладці вибрати назви курсу та тесту, потім за необхідності вибрати підрозділи, теги співробітників, період призначення та натиснути на кнопку “Отримати звіт”. Завантажити звіт можна, натиснувши кнопку “Експорт в Excel”.

Також було реалізовано звіт з результатами тестів та переглянутими матеріалами щодо користувачів — “Звіт про проходження елементів курсу”. Він надає інформацію у розрізах Адміністратор, Керівник, Співробітник залежно від ролі користувача.

Для того, щоб побудувати звіт, необхідно через бокове меню вибрати пункт Звіти/ Звіт про проходження елементів курсу, потім вказати у фільтрах назву, тип елементів та елемент курсу, і натиснути на кнопку “Отримати звіт”. При необхідності його можна завантажити після натискання на кнопку “Експорт в Excel”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Підтримка нових типів елементів анкети у “Звіт за результатами за елементи анкети”

Додано новий функціонал до “Звіту за результатами за елементи анкети”. Тепер користувач, який має привілей на звіт, може сформувати таблицю з даними не лише за елементом типу “Оцінка досягнення цілей”, а й за елементами “Постановка цілей”, “Планування індивідуального розвитку”, “Оцінка індивідуального розвитку”.
Рядок з ПІБ респондента у звіті виводиться незалежно від того, підписав він анкету чи ні. Якщо респондент не оцінював ціль або задачу для оцінюваного, і при цьому ще жодного разу не підписував анкету, то в рядку з його ПІБ у колонках Бал і Відсоток виводиться значення “Н/Д”. Якщо ж респондент не оцінював ціль чи задачу для оцінюваного, і при цьому хоча б один раз підписав анкету, то в рядку з його ПІБ у колонках Бал та Відсоток виводиться значення “Н/О”.