В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Навчальний центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Меню переключення до ролей у курсі
  • Виведення часу проведеного в курсі користувачем в хвилинах в звіті з курсів у Moodle

Додано функціонал, що дозволяє переключитися на певну роль користувача. Це зроблено для того, щоб адміністратор при налаштуванні курсів міг попередньо ознайомитися з тим, як цей курс бачитимуть користувачі з тією чи іншою роллю.

Для переключення до ролі необхідно в режимі редагування курсу натиснути на кнопку-шестерню і вибрати пункт “Переключитися до ролі”. А потім у сторінці, що відкрилася, клікнути на потрібну роль.

Для повернення до своїх ролей у режимі редагування курсу необхідно натиснути на кнопку-шестерню і вибрати пункт “Повернутись до моєї звичайної ролі”.

Реалізовано можливість додавати до “Звіту про проходження курсів” інформацію про час роботи з курсом. Для цього необхідно в режимі редагування звіту до блоку “Колонки звіту” додати колонку “Час роботи з курсом”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Налаштування видимості кнопок “Зберегти”, “Очистити”, “Експорт у PDF” в анкеті

Створено функціонал, за допомогою якого адміністратор може приховувати або відображати кнопки “Зберегти”, “Очистити”, “Експорт в PDF” на рівні етапу процесу оцінки анкети. Для цього потрібно відкрити анкету в режимі редагування на вкладці “Основне/Процес” та у блоці вибраного етапу процесу натиснути на кнопку-шестерню і в випадаючому меню вибрати пункт “Видимість кнопок”. У діалоговому вікні, що відкрилося, включити/вимкнути перемикачі по необхідності.

Слід враховувати, що якщо перемикач вимкнено, то на даному етапі оцінки в режимі заповнення анкети кнопка не відображатиметься респондентам.